Adica tu esti unul dintre oamenii care ar prefera un joc scos pentru fiecare film nou din ultma vreme? Jocuri doar de umplutura? Un simplu tie in cu filmul?

Eu nu sunt fan Star Wars si cu siguranta n-as juca nimic de genu, dar decat sa scoti asa ceva, mai bine nu scoti nimic.

Noi nu stim adevaratele motive pentru care au anulat ei jocurile astea. Poate chiar erau niste mizerii ordinare care nu faceau bine companiei, niste mediocritati pline de probleme, care nu aveau timp sa fie imbunatatite asa ca au preferat sa renunte de tot.

Cand am zis ce am zis mai sus, ma refeream la Anthem si la cum se vede deja ca au invatat din greseli. Lipsa loot boxes complet, free story DLCs pentru toata lumea si un joc intr-un univers nou, care este posibil sa iasa chiar foarte bun.

Asta se numeste invatat din propriile greseli. Asa a facut si Ubisoft in ultimii ani si si-au mai revenit cu problemele. Asa vor face, cu siguranta si EA, la cat de mult au avut de pierdut dpdv actiuni, cu ultimile jocuri scoase doar pentru bani.

Nu mai citi printre randuri si nu mai lua apararea unui troll.
Tine minte ca el a fost principalul motiv pentru care forumul a fost "limitat" in luna Decembrie. Nu inteleg ce tot cauta aici, daca nu-i convine nimeni si nimic.