Quote Originally Posted by yamiyam View Post
Buna ziua, am observat ca in ultima vreme stocul de controllere pentru ps 4 in magazine aproape s-a epuizat in toata tara (sub 5 orase ce mai au) si de cateva saptamani pe site stocul este epuizat complet.

Tinand cont ca si celelalte site-uri concurente au aceasta problema, inclusiv magazinul oficial sony romania.


Ne puteti spune ce se intampla!?, este o problema in procesul de aprovizionare la nivel national/ poate zonal international, daca da, cam in cat timp preconizati ca se va rezolva, daca nu, ce altceva se intampla?
Multumesc!

Hello. In decembrie a fost o campanie promo foarte mare pe aproape toata gama de produse SONY PlayStation si asta a cam secat stocurile peste tot. In clipa de fata incep sa vina reaprovizionarile.


Quote Originally Posted by JeNeI View Post
^^^ Caut si eu de mult timp un DS4 Berry Blue, dar fara noroc. Nici in magazine (MG/Altex/Auchan/Flanco) nu am vazut controller de PS4/Xbone, si nici capacele protectoare pentru stickuri

Ar trebui peste o saptamana sa ne ajunga o reaprovizionare pe controllere.


Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
S-au smecherit ăștia la Altex,la precomenzi nu mai poti selecta numerar la livrare.
Probabil din cauza incompetenței curierilor de a livra in ziua lansării jocurile,mulți (printre care si eu de 3 ori) au refuzat coletul.
Hai să vedem cum se descurca emag vineri cu Metro Exodus.

Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

Optiunea de numerar la livrare pentru comenzi nu mai este disponibila de aproximativ 4 luni.