@Răzvan, seriously, n-o mai lua personal când unui alt membru de forum nu-i place rahatul mult propăvăduit ca fiind a doua venire a Mesiei, pardon ,...,Anthem. Faptul că tu te bucuri pentru un joc, nu are cum să-i facă fericiți pe alții, decât dacă am fi gay. Scuze, eu plâng, nu mă bucur, când văd în ce hal unii își lansează jocurile, iar anumite persoane, ca și tine, de altfel, în loc să-i taxeze, ori boicoteze (cum a fost cu Metro Exodus), sar în apărarea lor, deși este foarte clar, oamenii nu vor livra, nici cu mii de patchuri ulterioare, ceea ce au promis.
Mulți veți spune, dă-l dracului, e doar un joc. Am văzut cum câțiva dintre voi v-ați scandalizat la înlocuirea unui controller de către Altex, caz în care a fost vorba ca un distins coleg de forum să plătească vreo 20 de lei din buzunar, suplimentar. Nu sunt de acord cu ceea ce face Altex, dar mulți dintre dvs. ați sărit în sus că este vorba de principii. Dacă la ăia 20 de lei luați de Altex ar fi vorba de principii, vă rog să faceți la fel cu un joc care vă taxează cu 279 lei și livrează altceva decât a promis. Nu mă interesează scuza penibilă că e fun, vreau grafică, vreau atmosferă, precum în primul trailer lansat (damn, suntem în 2019, nu ar trebui să ne fie rușine cu "pretențiile" noastre).