Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
Esti foarte agresiv si citesti pe sarite. Omul a dat 500 de linkuri cu reviews la joc din care nu iese deloc bine jocul.
Grab a Snickers!

N-a scos nici o toata lume nici un review. Momentan nu este nici un review pe Xbox One X spre exemplu.
Este o campanie masiva impotriva EA care v-a prins in vartej grav de tot, chill.

Ca si concept este un joc foarte ok. Ca si realizare, este un produs nefinisat si lansat cu probleme, momentan.
Nu mai cautati sa va convingeti pe voi insiva ca faceti bine ratand un joc cautand aprobarea si confirmarea maselor atunci cand altii ii acorda o sansa.
Folositi prea des 'toata lumea' si de multe ori 'toata lumea' mai si greseste, altfel ar fi toate perfecte, daca 'toata lumea' ar avea dreptate mereu.

Ce nu inteleg totusi si ma frapeaza este urmatorul lucru:
Anthem l-ati desfiintat pur si simplu, dar n-am vazut pe nimeni sa se tavaleasca in chinuri ca marele joc al anului "Calaritea pana-n zori" a iesit PE JUMATATE NEFINISAT.
Sau daca vine de la Rockstar e ok sa scoata un joc cu un Online practic... nefunctional?
A?
Nu mai pune RDR 2 și Anthem in aceeași propoziție, e rușinos. Eu am luat RDR 2 day one pentru SP, la fel și GTA 5. Nu m-a interesat componenta MP. Cei de la R* mi-au adus prin RDR 2 exact ce mi-au promis, o experiență de neuitat.

PS: Anthem e o rușine pe toate platformele
PPS: Cred că MP în RDR 2 este încă in Beta