Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
Shutdown da la elicopterele alea ale voastre de la Mony ca au folosit aracet ieftin in loc de pasta termoconductoare si cand randeaza jocul in 1667p se sperie si se inchide .
Mie doar imi iese in meniu sau mai bine zis iesea. Azi am jucat flawless doua ore, sa fi facut astia un update din ala silent?

Glumesc cu aracetul... oarecum
Ok eu stau si scriu care este parerea mea pe care o mentin, dar voi daca sunteti asa de siguri pe voi si pe faptul ca ati luat decizia buna sa dati skip unui joc de ce incercati sa imi combateti parerea prin wall of text?
Man, ai un "talent" fantastic de a transforma pana si discutia despre problema tehnica a unui joc intr-o discutie Microsoft vs Sony. Ce s-a intamplat cu atitudinea ta impaciuitoare, tu parca te dadeai omul care nu vrea sa moara si capra vecinului, cum sunt ingratii aia de peste gard. Gata, asta a fost? Zi proasta la birou si revenim la subiectul preferat, "Microsoft, ziua infinit fara Store pe Romania si continuam lupta impotriva Sony, cancerul gaming-ului care nu suporta true 4K" ?

Doar pentru ca tie "doar" iti iese in meniu, nu inseamna ca altii sunt asa norocosi ca tine. Ne dam super impartiali toti, pana cand suntem implicati direct. Nu ai vrea ca toti sa isi ceara scuze acum ca au postat lucruri nasoale (si adevarate) despre joc deoarece pentru tine s-a rezolvat problema? Niste neobrazati platiti de Sony (cel mai probabil) si care nu au 2 neuroni in cap (deci nicio sinapsa) incat sa recunoasca aceasta bijuterie de joc.

E bine ca iti mentii parerea, te asigur ca nimeni nu scrie aici sa iti schimbe TIE parerea. Daca ai aceasta impresie, cred ca intelegi gresit ideea de forum. Cum tu ai acest drept, la fel il au si toti ceilalti oameni prezenti aici. Verifica numarul de posturi pe aici pe thread ca sa vezi cine se agita mai tare, ca stii vorba aia: oamenii mint, numerele nu.

Nu imi permit sa iti dau vreun sfat, iti spun doar ce am observat din comportamentul tau de pe forum: Frustrarile varsate pe aici, asa, cu taraita, pe fiecare topic, nu te ajuta la absolut nimic. Cred ca si un user care se inregistreaza azi stie care este spilul tau. Imi pari baiat pe care il duce capul, deci iti faci un mare deserviciu cand apari pe orice topic si tastezi, sub o forma sau alta, cam aceleasi idei si nazuinte apasatoare.