Quote Originally Posted by Espiritus View Post
Nu mai daț bani la macro$oft!


LE: Am semnat petitia lui xander pentru ca vreau concurenta la Sony, dar nici daca semnau toti 3000 nu schimba nimic. Poate cu 3 milioane.
Finally intelegem CACO-ncurenta e buna. SONY nu era ce este astazi daca prostii astia facuti gramada nu se ingropau singuri in 2013.
Ma va bantui ziua aia cat voi trai pe pamant, cu prostu ala care imi recomanda Xbox 360 daca nu am conexiune la internet, si cu ideile alea bezmetice si lipsite de sens.
Imi aduc aminte ca am fost atat de furios si de dezamagit incat am iesit si m-am plimbat singur pe strada fara o directie anume ore bune... simteam cum mi se invenineaza sangele in mine de furie si de frustrare.

Apoi Xbox si-a revenit usor usor, au plecat prostii, a venit Phil, au adus improvements, SONY a plusat, si tot asa. De aceea ne bucuram si suntem contemporani cu aceste vremuri minunate pentru gaming, datorita concurentei si a nevoii permanente de a fi mai bun.

Nu am cum sa nu le mai dau bani ca ii iubesc cu patima, in aceeasi masura in care ii si urasc.
Daca nu aud blip-blop-ul ala sublim de achievement unlocked ma sting si mor.
Nu pot suporta ideea de a debloca ceva rar, rarutz sau cat de cat rar care se adauga la un level extrem de general fara un feedback clar al progresului.

Nu e SONY vs MS, este parerea mea, fetishul meu personal. Altora poate sa le placa, respect.