Sper ca-ti dai seama ca nu e vorba de trolling sau flame si e normal sa fie pareri complet diferite fata de a mea (ar fi mega dubios sa nu fie), ci chiar sunt curios de anumite pareri, iar asta se impartaseste prin discutie.

Ideea e ca eu, personal, pot sa trec peste 1000 de bug-uri de genu ala cu floating head sau cazut prin harta, sau chiar tot ce am enumerat in lista de la mine, scazand doar foarte putin din nota finala, pentru ca nu e nimic game breaking (in cazul in care nu-ti da crash, desigur), dar nu pot sa trec peste cele 2 mari probleme intampinate.

Asa ca daca avea 30fps constant si nu avea problema aia cu texturile, pentru mine era un joc de 8.5-9.

Referitor la sunet, pe mine m-a impresionat. Mi-a placut. Mi-a mangaiat auzul asa cum trebuie. Mi-a placut sa aud cum toarce motorul si sa vad cum ploua si ma urmaresc freakers. Mi s-a parut tare sa ajung sa pot identifica ce fel de freaker e langa mine, doar auzindu-l.
E o experienta placuta, naturala.

Pentru asta am platit, pentru o experienta pe care eu consider ca am primit-o.

LE: la faza cu problemele, am patit mai multe, dar le-am uitat. De la un punct m-am pus sa le notez.
Si zic de faza cu "unii le cauta", pentru ca stiu persoane care se baga in cover undeva si incearca sa faca in asa fel incat sa cada prin harta. Sau sa sara din anumite puncte doar ca sa vada ce se poate "strica".