Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #20393 SP
    Junior Member tony_roti's Avatar
    Partea a III-a:

    Cam la o luna dupa sarbatori, dupa ce ne-am mai lamurit de capabilitatile consolei Wii, am decis sa iau si doua console Wii U, una pentru kinder, una pentru mine. Tot la dublu ca asa e modelul. Una din console a venit cu doua wiimote-uri Mario si Luigi. Kinderul fiind fan Mario s-a bucurat enorm. Cand jucam impreuna el e Mario si eu Luigi.

    Si am mai luat si un controler Wii U Pro original, la care se stie ca acumulatorl tine pana la 80 de ore. Eu personal am tinut evidenta pana pe la 38 de ore autonomie dupa care m-am plictisit si am renuntat. Nici acum nu l-am mai incarcat la mai bine de 3 luni de cand l-am achizitionat si mai are jumatate din acumulator. Ca si pareri, se simte foarte confortabil si comod iar gameplay-ul este mult imbunatatit. 130 lei de pe OLX. Oricum am cerut poze detaliate inainte de cumparare pentru a ma asigura ca nu e fake.

    Ca si concluzie am observat ca dupa achizitionarea unei console, cheltuielile nu se opresc ci se tin lant: mai un joc... doua... noua... mai un controler... un accesoriu ceva... alta consola si tot asa.
    Attached Images Attached Images p1040518.jpg p1040520.jpg p1040519.jpg p1040521.jpg p1040524.jpg p1040525.jpg