Eu nu inteleg ce-ai patit mah omule. Eu judec un joc pe care-l joc si nu este piratat si e dreptul meu sa spun ca este execrabil, daca asta este parerea mea.

Din punctul meu de vedere, jocul este execrabil. Este plictisitor, repetitiv, gol (in momentele in care esti cu prostia aia de vehicul prin zapada sau desert nu se intampla nimic, ceea ce mi se pare penibil), iar dpdv al bug-urilor intalnite pana acum, pe care-mi formez eu parerea, jocul este execrabil.

Overall, are un 6 cu indulgenta din partea mea pana acum si in functie de cum imi permite timpul si nervii, cat o sa mai joc si pana o sa-l termin (sper sa reusesc), o sa continui sa-mi spun parerea personala.

Tu, ca fanboy, n-o sa vezi niciodata astfel de probleme. Stiu. Nici eu nu RDR2 sau Uncharted 4 nu am vazut problemele semnalate de altii, sau daca le-am vazut, nu m-au deranjat cat de putin.

Bucura-te in continuare de joc si de tot ceea ce-ti ofera fara sa-ti pese de parerile altora.

LE: era sa uit. Chiar aseara m-am "lovit" iar de bug-u cu salvarea infinita, lucru care m-a facut sa rejoc o alta buna bucata din joc.
Cat de "ar nu cred ca este cazul de "execrabil" la un joc care are un user score super mare si este foarte apreciat." si Mario Odyssey a luat niste super note, dar a fost un joc mediocru de maxim 7. Toate notele astea sunt personale pentru cineva (iar in parerea personala intra foarte multi factori, de la melancolie, la starea in care se afla cand se joaca, samd).