Quote Originally Posted by Crbl2001 View Post
Clonelule,clonelule,ce mai faci baiatule.....
Exista posibilitatea de a raporta un user pt calomnie?Da,sunt user vechi si am mai spus-o,dar mult mai vechi.Doar pt ca tu ai impresia ca vorbesc ca un anumit user...rusine,ce sa mai.E forum public,aici vin fel de fel de persoane,nu ai dreptul sa arunci cu presupuneri ca ala e nu stiu cum,ba ca seamana cu nu stiu cine...
Daca atat respect aveti voi fata de alti oameni...well...I'm gonna leave this forum and never come back.Asa am zis si acum cativa ani,dar cred ca de data asta e definitiv.Va las,pe cei cativa care ati ramas,ca tot la fel sunteti,sa va "distrati" pe un forum mort de mult,sau n-ati observat ca nu mai vine nimeni aici?




Bye
Asta zicea clona:
"Nu a fost un an prea bun.Imi mentin
parerea.E adevarat ca a fost destul de bun pt. console ca PS4,Xbox One,(poate chiar si Switch)dar pt 3DS nu prea.Ce sa mai vorbim de Wii U.Jalnic!"

Si asta zici tu:

"Exista posibilitatea de a raporta un user pt calomnie?Da,sunt user vechi si am mai spus-o,dar mult mai vechi.Doar pt ca tu ai impresia ca vorbesc ca un..."

Si eu fac greseli si nu corectez pe nimeni, dar nu pot sa cred ca pot fi 2 persoane pe un forum "mort de mult" in care "nu mai vine nimeni pe aici" cum spui tu, sa nu stie ca se pune spatiu dupa virgula.
Si faptul ca ai timp sa scrii prostiile de mai sus m-au convins ca esti acelasi user care isi facea clone pe aici.