Single post: Vand 49 jocuri originale Nintendo Wii / Renunt la colectie mare de jocuri de console

  1. #1 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    Vand 49 jocuri originale Nintendo Wii / Renunt la colectie mare de jocuri de console

    49 jocuri originale Nintendo Wii la cutie / toate ruleaza in engleza.
    Pret 1499 ron.

    Toate jocurile din acest anunt, din fotografie - sunt valabile, functionale si provin din colectia personala. Asadar nu mai pierdeti timpul dmv. si al meu inutil cu intrebari privind aceste aspecte.

    Renunt la colectia mea de jocuri originale pentru console - Ps3, Xbox 360, Wii, PSP, Gamecube, Nintendo DS, Xbox clasic, etc. Asa aveti oportunitatea de a achizitiona o parte sau toate jocurile mele la preturi excelente. Pretul afisat este pentru tot lotul. As prefera sa le dau impreuna si in capitala. Daca doriti separat una sau mai multe jocuri, informati-ma prin mesaj ce anume doriti si vedem la ce pret vi-l pot oferi separat. Preferabil in mesaj imi lasati si un numar de telefon de contact.
    Daca aveti intrebari ori nelamuriri va astept la telefon sau pe masageria interna a sitului.
    Verificati si celelalte anunturi ale mele. Nu se stie niciodata ce va mai face cu ochiul.
    Attached Images Attached Images 20191027_225114-0-.jpg 20191027_225250.jpg 20191027_225410.jpg 20191027_225504.jpg