Referitor la Loading Screen, o sa vezi in dreapta jos o iconita cand se incarca si mai e un loading cu o iconita putin mai in stanga sus (dar tot in dreapta jos ca locatie) si sunt momente cand apare prima iconita, apare a doua, dispare a doua si dispare si prima
Acum am observat. Sunt doua "NFS". Unul e pentru loading, celalalt pemtru saving.
Cat de D-pad, am dat in toate directiile. In jos schimb melodia (e doar next, nu si back, dar la cat de putine sunt, ajung imediat la ce am vrut sa ascult), iar in dreapta/stanga parca mi-au dat cate o cursa, ceva de genu. In sus nu facea nimic.
Aia e tot. "Telefonul" cu "aplicatia".
Da, au o parere foarte buna cei de la IGN. Nici nu mai stiu ce sa inteleg de la ei. Sa dai 8 unui joc de genu asta, dar note mai mici la jocuri mai originale...
Cand faci comparatie cu titlurile precedente, in loc de competitia actuala, iti da pe plus.
Muzica e...nici nu stiu. Nu e genul meu. 90% e muzica de club, bumtzi bumtzi. Eu nu ascult asa ceva si in mod clar nu mi se pare ceva potrivit pentru un joc de genu asta. Mai degraba ar merge pe ceva Rap/Hip Hop/RnB
Vrei sa spui ca aceasta piesa nu-ti place?

P.S.: Exista pe HUD un health bar, iar benzinariile nu sunt doar pentru a fi descoperite, ci si pentru a-ti repara masina (de cate ori vrei ziua, de trei ori noaptea). Jocul iti prezinta/deblocheaza anumite detalii/features in timpul campaniei, in loc sa-ti spuna tot ce e disponibil de la inceput.