Bun joc. Dar orice joc la care ajungi la un stadiu in care te frustreaza mai mult decat sa te relaxeze si bucure nu mai e ok. Am ajuns fara eforturi supra omenesti pana la bossul ala care arunca sageti din cer. Mi-am upgradat caracterul pana m-am plictisit efectiv de omorat aceeasi si aceeasi monstri din nivelele inferioare pt a-l invinge. Si tot nu ilpit bate.Mor instant de la sagetile alea. Mentionez ca am terminat Bloodborne de doua ori. Deja nu mai imi creeaza dorinta de a reveni la el pt ca mi-e greata de acel boss. Daca as putea plati pe careva sa ma treaca l-as plati. Dar eu joc single player. Nu sunt nervos dar mi-e greata de bosi facuti sa te omoare dintr-o lovitura dupa ce ai crescut caracterul la maxim cat puteai. Mi se pars ca isi bat joc se timpul tau, timp care pana la urma e cel mai pretios lucru. Daca m-as fi dus acolo cu un caracter de level mic, hai sa zicem. Dar cand petreci ore intregi si tot mori instant...pacat ca baga astfel de rahaturi in jocuri extraordinare. Mai bine ma uitam la un serial sau facaem altceva cu timpul meu ca si asa nu prea am.