Nu a zis nimeni ca nu ai dreptul la propria opinie. Nici macar nu e vreo problema (cum ii spui tu), este o alegere. Tu poti sa zici orice vrei, dar mai trebuie sa te dai jos de pe calul ala alb uneori ca nu avem loc in grajd chiar tot timpul. Pui mereu placa cu "voi sustineti orice ca niste balene, hype trains, etc" si deja ti-au tot spus oamenii cum sta treaba. Stai cam mult intr-un loc cu asa multe balene, nu ti-a intrat apa in urechi pana acum?

Nu toate chestiile hyped sunt de 2 bani cum iti faci tu scenarii in mintea ta. Inainte sa zici ca este ceva hyped in mod nefondat, poate ar fi bine sa gandesti un pic din punct de vedere empiric si sa spui ca poate este bun, pana la proba contrarie - in cazul tau, sa il incerci.

PS: Bravo, ai mentionat FOMO. Welcome to 2014.

PS2: Pentru cineva care are in semnatura " F games with MTS and/or Lootboxes", mi se pare super amuzant ca ai jucat AC Odyssey pana ai scos ultima picatura de grind din el, desi are mtx-uri. Stiu, stiu, nu a trebuit sa dai un banut, ai jucat si asa, plus ca e ok, ca ti-a placut tie. Deci nu chiar F all games, ci doar alea care nu iti plac tie din diverse motive.

PS3: Daca nu ai inteles pana acum ca e loc pe piata pentru oricine, chiar si Epic Store, atunci o sa ai niste vremuri grele inainte. Monopolul nu face bine, in niciun domeniu.