Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Nici nu mai stiu sincer, ceva pe baza de becuri cu halogen, dar nu sunt prea multumit de ele si de procesul de montare/demontare (+ flicker-ingul care ma omoara), asa ca astept sa revina pe stoc astea, mai ales ca am reusit sa-mi iau si un obiectiv fix, cu care trebuie sa ma familiarizez mai bine.
Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Multumesc de gandurile bune. Nici dpdv calitativ nu sunt "acolo" unde mi-as dori, pentru ca inca am multe de invatat pe partea de filmare/focalizare/editare/tranzitii, samd, dar si ceva investitii mai sunt necesare (alte lumini destul de urgent).

Dar da, am observat ca-i mai simplu sa postezi 10 clipuri jucandu-te fortnite ca sa ai peste 500 de abonati in cateva zile. But hey, i don't do that
Din aia 500, mai mult de jumatate sunt Fortnite/Minecraf/Roblox Kiddies.De-asta au ajuns MaxInfinite, Cristi Munteanu, Imogen si altii atat de sus, raspunsul fiind prostimea care le urmareste canalele.Gamerii adevaratii sau pur si simplu pasionatii de jocuri urmaresc continut de calitate, nu cred ca mai e nevoie sa dau exemplu.

P.S. sa nu se inteleaga ca am ceva cu cei pe care i-am enumerat