Cand zic revolutionar, ma gandesc fix la revolutionar pe piata telefoanelor, nu la faptul ca a inventat Samsung plasticul flexibil, suntem oameni de buni simt aici. Ei tot la asta s-au referit prin acest mod de a marketa telefonul. Ca este un bold statement sau ca se poate intelege gresit, asta e alta discutie si am fost de acord cu asta. Glass-Glass nu o sa fie in veci, pururi si amin, oricum am da-o, decat daca descopera astia vreun component care supus la un anumit proces sa aiba aceleasi capabilitati ca sticla, sa fie din aceeasi compozitie ca sticla, dar sa se indoaie ca tesatura de bumbac.

Eu asta cred ca este, un mix de glass cu plastic, ceea ce era si normal sa fie, ca nu o sa sfideze Samsung legea fizicii si capabilitatile componentelor folosite in telefoane care sunt pe pamant de mult timp. Am cerut un link cu ceva informatii legat de afirmatia ca ar fi 99% sau 99.9% plastic. Ca asa, putem spune orice procentaj, nu inseamna ca este si adevarat. Nu sunt habotnic sa nu inteleg, doar ca nu imi place ca se judeca ceva doar pe baza opiniei personale vis-a-vis de brand sau preferinte.