PS3-ul nu a aterizat inca in viata mea din pacate , din pacate , dar sper sa aterizeze pe la sfarsitul lunii august odata cu LCD-ul . Eu am inceput totusi goana dupa accesorii . Ca "shooter-ist" inrait de PC, pt mine chiar cred ca este o problema adaptarea la DS3 in FPS-uri , asa ca am inceput cautarea pe net . Am gasit FRAGFX-ul si am luat hotararea de a nu da inca banii pe el , din motive lesne de inteles ( prietenii stiu de ce ). Am inceput sa caut o solutzie asemanatoare si am gasit FRAGnStein , fostul mLani Mobi Controller . Informatziile sunt proaspete , 1 zi
mLani Mobi Controller : PlayStation LifeStyle mLani Mobi Controller Gets Priced, Dated & Dolled Up For E3



"the FRAGFX patents are owned by me (Ken Tetterington) and at this time I have a suit against SplitFish for unauthorized use of the patents" ...asta zice tipul care a postat cele 2 filmulete pe youtube cu mobi (pc si PS3)



FRAGnStein : http://bannco.com/
FRAGnStein

" The product is shipping as this is published and should be in stores soon"

Este deja la vanzare aici : Bannco FRAGnStein Wireless Video Game Controller in Playstation 3 Gamepads at JR.com la $79.99 .Accepta si paypal vad .
Nu prea l-am mai gasit prin alta parte ...... pe amazon ( Amazon.com: Bannco FRAGnStein Wireless Video Game Controller: Playstation 3: Video Games ) vad ca e Currently unavailable.
Care ce pareri avetzi ? Poate il si comanda cineva sa avem un feedback si un review de la unul d'al nostru
Thread-ul l-am deschis in ideea de a vedea si alte pareri....nu genul de posturi "DS3 RULLLZZZZZ!!!"