@Monky

No need to be sorry, nu o iau personal. Nu am actiuni la Samsung sau Flip in buzunar, I really couldn't care less pentru ca, repet, nu ma intereseaza produsul. Din punct de vedere tehnologic, tot il consider un produs "revolutionar" pentru ca este cel mai bun de pe piata din categoria lui, in acest moment. Evident, nu este perfect si faptul ca se zgarie usor nu il ajuta (desi sunt convins ca baiatul ala a apasat cu varful destul de mult tocmai pentru a face un statement). Cand o sa vina altii si vor reusi ceva mai bun, sa fii convins ca o sa le recunosc meritele, indiferent ca sunt Apple, Xiaomi, Huawei, etc.

Nu stiu cati oameni care isi vor cumpara Flip vor avea probleme cu zgarieturile, din moment ce majoritatea isi pun folie peste display, deci este un alt layer de protectie si, in plus, el se inchide, deci nu are cum sa zgarie pe ecran stand in geanta sau buzunar. Din nou, asta nu scuza calitatea ecranului. Nu este perntru oricine un astfel de telefon, chiar il consider niche, deocamdata. Cand o sa fie adoptat la o scara mai mare, cred ca si calitatea lui va fi mai buna, sau cel putin asta spune teoria.