Ca sa fac un rezumat pentru cine are rabdare sa citeasca:
" uite domne, am fost in New York, Egipt, Italia si China, locuind intr-un apartament cu o singura camera plina de igrasie si gandaci cu 500 euro , am dormit cu mai multi straini in aceeasi camerai si am trait din mancat procarii congelate din supermarket pe care doar saracii , cersetorii , imigrantii colorati si romanii le-ar manca. Am mancat prost, am dormit prost in cele mai abjecte conditii inumane intr-o camera in timp ce admiram zgarie norii de pe fereastra unde stau stapanii lumii , am calatorit cu toti transpiratii la bord la clasa a treia, dar a meritat , am vazut piramidele, sunt mare faraon,faraonu faraonu eu sunt eu sunt faraonu , am piramide, pira-pira, piramide.
M-am dus in China (ca bani sa ma duc prin tari adevarate ca Luxemburg, Elvetia, Austria, Olanda nu am), in plina dictatura, cu mizerie si aglomeratie, mancand toate porcariile de mancaruri asiatice ieftine si dormind intr-o debara.
Si am vazut turnul Eiffel cu toate ca am mancat pui ieftin si congelat la rotisor, traind mai rau si decat romanii care muncesc ca ospatari care iau macar bacsis gras.
Sunt cel mai tare, NAH, pun si poze cu mancare congelata si ieftina plina de chimicale cancerigene pentru saraci sa va zgariati pe ochi si sa muriti de ciuda praduitorilor! Am valoare, chicalacacichiceeeaaa, chicalacacichiceeeaaa
"



Ia spune, poze cu tine purtand tricou de 20 lei, lant de "haur", ochelari chinezesti alaturi de un mertzan la second hand luat de pe OLX in rate cand te apuci sa le postezi?
Daca se poate, si cu piranda ta siliconata si buzata la brat pleaaaase ?