Quote Originally Posted by mamurom View Post
Dupa cum am promis ca va voi tine la curent revin cu urmatoarele informatii : comanda facuta pe 28.02, primit email cu nr. comanda si data livrare. Ieri si azi am tot incercat sa iau lagatura telefonica cu ei deoarece nu aveam vesti de awb, nu am reusit nici in ruptul capului . Am apelat ore in sir doua zile. Mi-au raspuns pe email cum ca data de livrare nu va fii respectata, drept urmare se va prelungii fara a putea spune cite zile sau o data fixa, motivand cum ca datorita ofertei EXCEPTIONALE si NUMARUL MARE DE COMENZI determina acest lucru si ca livrara se va face din cehia. Urmeaza sa astept citeva zile dupa data de 04.02 ( aceasta data a fost oferita de dansii ) si mai exact 2 ( sunt mai multe de 1 dar mai putin de 30 ) dupa care voi incerca sa reiau legatura cu dansii - tot pe email ca telefonic sigur nu voi reusii - si mai vedem dupa .
P.s. Daca cine care a comandat si are ceva informatii in legatura cu xbox one x de la jrc.ro poate ne informeaza si pe noi/mine sa nu avem sperante desarte.
Revin cu vesti. Azi a ajuns coletul din cehia. Cutia consolei a fost introdusa in alta cutie de carton mult mai mare ( sunt si la ei DOREI deoarece spatiul gol a fost umplut doar in partea de sus si nu de ajuns cu niste hartie, consola avand loc destul sa se plimbe lejer avand ceva incretiri la colturi dar care nu au afectat deloc consola . Jocul e cod . Am crezut ca e pe cd de aceea sunt putin dezamagit. Am mai venit cu 3 coduri - de EA , unul ceva de 100 jocuri si unul de 30 zile online . Toate - cutia , carticele si placutele cu coduri nu sunt nici macar limba engleza, franceza. Sunt in araba, poloneza ungureste cred adica in limbi pe care nu le cunosc . Consola e mai mica si mult mai silentioasa decit ps4 pro. Inca nu am jocuri de xbox sa pot face comparatie si la imagine , loading , cursivitate in joc - doar cele gratuite la ambele platforme - fortnite, warthander. Pina acum numai de bine de xbox one x.