Quote Originally Posted by memwarrior View Post
Deci sa inteleg ca EA nu va lansa mai nimic in toamna asta in afara de FIFA21...
Explica-mi, te rog, pentru ca efectiv nu reusesc sa inteleg, ce-i cu formatarea asta de text la tine? De ce pui intre anumite paragrafe mai multe randuri goale? E absolut enervant si deranjant sa citesti un text in felul asta.
Iar daca vrei sa separi gandurile/paragrafele, e de ajuns un singur spatiu, iar intre celelalte sa nu pui nimic.

Referitor la ce ai zis si nu inteleg de ce ai facut acest thread daca vrei sa-l transformi intr-un mare versus contrat cu toata lumea:

EA cu siguranta are si alte jocuri, probabil ceva Battlefield, probabil ceva joc neanuntat pana acum. O sa vedem la E3.
Posibil chiar relansarea Anthem, desigur, desi nu cred ca i-ar ajuta prea mult la vanzari sa investeasca in marketing nou pentru Anthem. Ar trebui sa o faca odata, brusc, iar daca e bun, lumea se reintoarce la joc si va incepe sa vorbeasca despre el.
Ca fapt divers, s-a intamplat ceva ciudat cu jocul (nu l-am sters nici pana acum de pe Xbox desi-l am day 1), dar dupa ultimul update iconita jocului este complet neagra...

Referitor la Assassins Creed, Ubisoft nu a spus nimic, alea sunt doar parerile unor oameni de pe internet. La fel de bine pot spune ca lucreaza la o farfurie de cartofi prajiti. Stiu de la persoane care lucreaza/au lucrat acolo, ca la asta lucreaza. O sa vedem la E3, in 3 luni, ce vor anunta.
Pe langa AC, vor avea Watch Dogs si probabil vom primi ceva informatii noi despre Gods and Monsters. Poate chiar un launch title pentru next gen.

Nu vazusem imaginea asta de la Rockstar. Le-am vazut pe celalalte. Cred ca sunt doar simple imagini care sa induca lumea in eroare, nimic mai mult.
Eu in continuare sunt de parere ca vor lansa GTA VI, pentru a-si asigura veniturile pentru urmatorii 6-7 ani, timp in care pot scoate Bully 2 (am auzit ca 1 a fost bun, nu l-am jucat niciodata, nu m-a atras) sau Agent sau un IP nou.
Si vom vedea de la ei un update si pentru RDR2 pe next gen, desi dpdv MultiPlayer, a fost destul de fail, comparativ cu GTA V.

Asta e parerea mea

Quote Originally Posted by mladin86 View Post
primul joc de ps5 va fi The Last of Us Part II remaster
Eu chiar sunt curios daca Sony va sugerea devilor sa urmeze acelasi approach ca pe Xbox, cu update gratuit pentru next gen al jocurilor, sau daca va merge, ca acum, pe remasterizari peste remasterizari si vor incerca sa ne bage pe gat, contra cost, acelasi joc inca o data.