Am ajuns in stadiul in care daca moare un om pt un motiv anume (batranete, boala) sa zicem "Baaa a murit de la coronavirus" Altu', un extremist gen memwarrior zice " Baaa v-am zis eu, v-am zis eu vine sfarsitul lumii !!"
Daca tusesti in magazin esti privit precum un ciudat.Ma uit pe Youtube cum comenteza toti aiurea, ei nici macar nu stiu despre ce vorbesc.Au mintea mai ingusta decat a unui copil de 10 ani.
Dupa 1989 s-a vrut prostirea si manipularea populatiei.Si uite ca asa s-a ajuns.Plina lumea de prosti, toxici pt societate.Sunt pline retelele de socializare de cand a murit aceea femeie dintr-o cu totul alta cauza.Am venit aici, in speranta ca poate gasesc oameni normali, si am dat peste memwarrior.
Mai nou trebuie sa scrii un document cu motivul deplasarii.Pai o sa murim de foame.Ei nu se gandesc la batrani? Aici spun ca nu au voie sa iasa din casa fiind cei mai predispusi imbolnavirii, acolo spun ca doar un membru al familiei are dreptul sa iasa, cu motiv intemeiat! Pai cati batrani traiesc singuri in tara asta? Ei ce fac?