Offf memwarrior......such a pointless helpless child......God may blast you.....poor child of destiny......forced to live in a world with bad people.....no one will ever understand.....and if they willl.....it will be too late for the human kind.....
Imi pare rau dar nu sunt de acord cu atitudinea asta. Pot spune ca la un punct in viata m-am regasit in postura lui memwarrior, singura diferanta ar fi daca radicalismul ar fi o distributie normala, eu as fi la o deviatie standard sau doua in dreapta, el e undeva la 3.

Oarecum ceea ce zic e ontopic, pentru ca suntem romani si cunosc mai multi oameni cu interese si viziuni similare. Eu sunt pe pragul de a termina masterul, si foarte multe idei mentionate de el in off-topic sunt familiare mie si generatiei per ansamblu, repet, luate un pic mai radical. Va suparati sau nu pe atitudinea lui, eu pot baga mana in foc ca ideile, frustrarile, si tot ce mai vine sunt la tot pasul generatiei mele.

Nu va uniti impotriva unui inamic comun, nici nu cred ca merita scosi ochii unei generatii doar pentru ca e altfel, cu bune si rele. Sunt si eu scandalizat la randul meu de multe lucruri, dar exista si o parte buna.