Pai eu am o discutie foarte serioasa si constructiva. Sau cel putin asta sper si d-aia ti-am cerut niste argumente, sa vad de ce gandesti asa si ce te-a determinat sa spui ca-i un dezastru.

Dar eu nu critic si spal pe jos cu ceva ce nu-mi place pentru ca-i miecuri. Eu ma documentez si citesc, si sunt constient de faptul ca an de an, toti producatorii de telefoane lanseaza un nou model cu max 10% mai rapid decat anul trecut si cu inca 2-3 chestii care sa ia ochii de la faptul ca dpdv hardware e doar putin mai meh decat meh-u de anu trecut, dar totusi iti faci treaba cu el.
Deci asta nu este un minus sau un punct de critica. Asta e industria si din asta se hraneste.

Eu cand spun ca ceva e un dezastru, o zic dupa ce ma documentez, dupa ce testez acel ceva si-mi fac o parere proprie. Momentan nu pot spune nimic despre acest telefon, decat ce am citit. Si in continuare spun ca pe hartie pare foarte bun, cum par toate flagshipurile Samsung, dar realitatea este alta si asta este

Normal ca ai dreptul la o parere, dar ar fi indicat sa nu o arunci doar ca sa creezi flame ci sa argumentezi parerea, sa porti o discutie pe tema asta.