Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
Am luat legatura cu cei de la Shopto si la fel au zis, ca ei nu au promis preorder bonus. Fac foarte rar preorder la jocuri si nu stiam ca trebuia sa promita bonus, credeam ca primesti in mod implicit pentru ca ai facut precomanda.
In fine, macar a fost mai ieftin pe shopto.
Acum joc de vreo 2 ore si am inceput direct pe hardcore. Sunt putin socat ca nu mai exista ink ribbons, ce o fi fost in capul lor...?
Nici macar nu am bagat in seama acel typewriter pt ca am zis ca nu am ink ribbons sa salvez, dupa vreo ora si ceva mi-am propus sa ma duc totusi la el si cand vad ca pot sa salvez la infinit.
Nemesis pare cam lache.
Jocul nu prea merita pretul intreg de lansare, dar pentru fanii resident evil ca mine este okish.
Imi pare rau ca au renuntat la mercenaries si au bagat acel mod online in care nici macar nu o sa intru.
Voi ce parere aveti?
Eu am zis ca il las pentru maine seara...man, sper totusi sa nu fiu dezamagit, pot spune ca sunt pretty into resident evil...eh, ramane de vazut, cat despre online, la fel si eu , don't care, o sa revin cu o parere dupa ce incerc story ul maine. Also, cum e hardcore?