Quote Originally Posted by Khufu View Post
Eu m-am lamurit cu Xander de mult, dar poate asta e o alta confirmare pentru altii. Pe baiatul asta l-au destabilizat emotional oamenii de pe net care au spus chestii naspa de MS si Xbox in anii trecuti si au facut memeuri. I-au pus nervii in piuneze. Daca ar fi existat totusi vreo metoda prin care sa nu fie supus unui asemenea supliciu, gen sa nu se mai uite pe acele site-uri sau cine stie...

L-a destabilizat emotional faptul ca nu exista Store la noi, ca nu sunt jocuri in romana, etc. Atat de tare, incat a jurat sa se razbune pentru tot. Pe noi, astia de aici. Si ne aduce aminte de astea o data la ceva timp, like clockwork. Ii place sa pozeze in lupul moralist, ca vrea ca Sony sa faca, sa dreaga, ca el vrea competitie, bla bla. Astea sunt vorbe de adormit copiii. Baiatul asta zambeste si se mangaie in timp ce citeste astfel de articole, voi realizati asta, nu?

Who hurt you?


@Razvan, man, credeam ca e de la sine inteles ca nu are rost sa discutam avand in vedere ca acel user a fost dovedit ca fiind un panicard alarmist care il viseaza pe Spencer noaptea. Daca tu vrei ca noi astia de aici sa scoatem pietrele aruncate de ala in apa, macar sa ne asiguram ca sunt niste pietre demne de scos, adica sa aiba o logica minima, macar din punct de vedere tehnic.
Bine ramai lamurit atunci si vezi de treaba ta, nu mai cauta mereu confirmare de la altii. Lasa-l cu 'Razvane' ca nu-l impresionezi si nici nu ma sustine deloc. Omul e foarte direct si daca postez ceva argumentat imi da like, asa cum de multe ori cand a fost cazul a sters cu mine pe jos.

Invata sa accepti ca nu ai mereu dreptate si move on. Eventual fa gargara cu sare, ca trece gustul de amar.