Multumesc pentru articol, a fost o lectura placuta si utila.

Pana cand cele 2 console vor fi pe piata si lumea va face teste sa vada de ce sunt capabile cu adevarat, nimeni nu poate da un verdict clar. Sper ca avem voie totusi sa discutam si sa ne exprimam parerile.

Un singur lucru vreau sa remarc, desi sunt convins ca prima persoana care imi va da reply cu ...orice ...va primi 15 thanks:

Eu cand am lasat un link acum 2 zile (doar asta am facut, am lasat un link, fara comentarii aditionale in post, se poate verifica), ati sarit pe mine precum hienele la sange si ati inceput sa faceti defend ca totul este fake, doar pentru ca acolo nu se spunea de bine de PS5.

Imediat insa, cum a aparut alt articol (curios, tot de pe acelasi site) in care marele Ali Salehi (va dati seama, toti il cunoasteti pe Ali Salehi, practic tot ceea ce spune el se postuleaza automat) spune practic nimic, doar citeaza ceea ce au mai spus si altii, ma uit cu siderare cum curge numai miere pe thread, cum curg cuvinte ca 'nemaintalnit', 'spectaculos', etc.

Nu spun ca ce zice Ali Salehi e fals, am vrut doar sa fac o remarca si nu am pretentia sa o inteleaga toata lumea si nici sa fiti de acord cu ea. Vreau doar sa o cititi, atat, fara sa imi spuneti ca am suferit in copilarie sau ca am crescut la casa de copii si de aia sunt 'afectat' si tot felul de mizerii la care se recurge cand nu exista argumente.

Spor!