Nu m-am gandit sa scad sub 4 stele, e buna sugestia.

Asa e, jucatori ca Mbappe sau Adama Traore sunt is stare sa care meciuri.
Nici vorba sa joc competitiv, ar fi prea multi nervi.

Intrebam daca in ciuda neajunsurilor exista vreo metoda sa tii linia de fundasi mai in spate incat sa nu fi mereu surprins pe contra-atac? 80% din goluri le iau pe contra-atac cu sprinturi care pleaca de la mijlocul terenului, 20% din greseli de aparare.

Ideea e ca mi se pare destul de okay nivelul actual in online seasons, exista meciuri de 0-0. Ultima oara cand jucam online in Fifa 16/17 acum cativa ani un scor de 4-4 era normal in prima repriza. Iar in ultimate team era mai rau.

Mie imi place sa joc la posesie si sa construiesc, sunt echipe destul de bune si fara pace. Atletico Madrid de exemplu nu are multi jucatori foarte rapizi, e buna pana in div 2, dar in div 1 nu prea reusesc sa castig cu ei.

E destul de rewarding si sa joci la constructie fara sa optimizezi rezultatul, dar repet, daca ar exista o metoda sa oprim contra-atacurile cu pace abuse? Nu neaparat meta-breaker, dar macar sa iau mai putine goluri. Recent singura solutie vad ca ma mai salveaza pozitionarea agresiva a portarilor si pozitionarea cu jucatori in fata portii, vad ca au reflexe ireale