Nu e repetitiv deloc, desi asa se intelege daca citesti pe net ca trebuie sa il joci de mai multe ori. De fapt nu joci la propriu aceleasi misiuni, nu e chiar acelasi traseu doar ca se repeta credits de mai multe ori, dar atat. E pacat sa nu termini un asemenea joc, mai ales cu conexiune la internet pentru edingul E care cred ca e cel mai fain moment din gaming ever. Nu stiu, parca te-as implora sa il reiei Can't recommend it enough. Il poti termina lejer in maxim 25 ore fara (fetch) questuri secundare. Eu pe la jumatatea jocului trebuie sa recunosc ca ma frustra ca nu se mai termina, dar a meritat din plin.

Mie unul mi-a placut foarte mult pentru ca a reusit sa cuprinda tot ce caut la un joc. Are o poveste captivanta si care te angajeaza, e reusit dpdv regizoral, gameplay-ul e genial cum difera in functie de locatie si misiune, momentele meta sunt geniale/funny/witty, coloana sonora e superba si se potriveste de minune. E bogat in implicatii filosofice, biblice. Simplu spus, m-a captat autenticitatea jocului, mai ales ca nu devine plictisitor.

Dar daca esti hotarat 100% ca nu il vei mai juca, macar urmareste clipul asta