M-am reintors la joc, dupa anuntul noului AC si vad ca au reparat multe din problemele intalnite initial, desi inca mai urca unde si cand nu vrei sau se agata de ceva complet aiurea cand nu e cazul, iar combatul inca mi se pare mizerabil, comparativ cu Origins.
Sper sa ma tina mai mult de data asta si cine stie, poate-l si termin.

Ba chiar nici bataliile navale nu mi se mai par atat de nasoale Dar nu reusesc sa-mi aduc aminte pe ce trag cu toate armele. Stiu ca pe LT, RT si RB am ceva, dar dupa ce trag cu ele, mai apare o tinta subtire, dar nu gasesc buton sa trag si cu ala. Ceva idei?

Also, abea acum, dupa 35+h in joc, mi-a zis la o misiune ca trebe sa tin apasat pe LT+RT ca sa arunc un cadavru de ce n-or fi aratat ei asta in primele minute de joc? Si cat m-am chinuit sa-i las pe cate unii pe margine ca sa cada in prapastie

In schimb, in continuare, nu inteleg ce trebuie sa fac si unde, ce misiuni trebuie/pot sa fac, sunt atat de multe lucruri de facut, incat in momentul in care iau o misiune, incerc sa o si fac, pentru ca dupa aia nu o mai gasesc in lista de misiuni.

Ah si nu reusesc sa-mi aduc aminte pe ce (in caz ca puteam) aruncam cu chestii, gen bombe sau altele de genu. Tin minte ca puteam, dar poate nu in asta ci in Origins.