Si eu as face asta...
Stai linistit, ca ai de jucat la el pana se maturizeaza PS5.
Sanatosi sa fim si luam si PS5...

Da, am auzit si eu ca de obicei fac “zgomot” cand mai redau pe 4K...
Poate ca e si normal, la cat trebuie sa munceasca in plus.
Eu nu il am pe pe un TV 4K si e chiar ok.
Bine, il mai apuca din cand in cand cate o repriza de turatie mai mare, dar destul de rar. Si culmea, mai mult dupa ce ies dintr-o “actiune” si raman in meniul jocului...

@Khufu...
Stiu de tot ce spui si tu, dar in timp am devenit mai relaxat, am inceput sa am rabdare mai multa.
Si hai sa avem totusi si o mica rezerva de scepticism, ca pot crede multe despre Sony, dar ca sunt niste perfecti, din prima, am oaresce rezerve. Bine ar fi sa scoata din prima un PS5 perfect. Crezi ca eu nu as vrea asta ? La fiecare am vrut...
Fii sigur ca pana mai ieri as fi stat la rand doua zile inainte de lansare, ca sa fiu “din prima serie”.
Si uite, de tot tot nu mi-a trecut. Am asteptat cu nerabdare lansarea lui Xim Apex si avand precomanda de vreo 2 luni, chiar am fost posesorul lui din PRIMA transa de productie, care s-a si terminat in prima zi. (De fapt am auzit ca au reusit sa onoreze doar o parte din precomenzi.)
Dar avand acum PRO-ul si Xbox, chiar nu m-as mai arunca din prima la PS5. Sa vedem si cum o fi politica de pret, mai ales involutia lui...
Nefiind disperat dupa el, nici nu as da pret de lansare.
Da, asta e strict optiunea mea, fiecare face exact cum doreste...