Eu am rezolvat cu ozone.ro.
Daca am deschis subiectul eram dator si cu finalul: asa cum mi a spus prin live chat comanda a ajuns pana vineri .
Jocul bine ambalat intr o cutie asa ca nimic zgariat sau rupt( lucru bun pt cei colectionari editii speciale etc.)
Asa cum am anticipat jocul e venit din Bulgaria si scrie pe cutie si pliantele din interior in limbi din astea (dec tot pt colectionari nu are scrisuri in engleza pe fata-verso, dar asta am patit si la emag cu Spiderman SE) avea lipit pe tipla jocului si un pret in ceva moneda straina.
Comanda a ajuns mai greut in 7 zile lucratoare dar e ok pt mine asta, ma deranjat doar ca at cand m am interesat despre comanda nu am primit info clare un ar fi un AWB pe care trebuia sa l primesc automat nu l am primit nici cand l am cerut in mod expres. Deci mi a fost imposibil sa urmaresc livrarea.
In concluzie plusuri : au preturi bune si produsul vine ambalat cu mare grija ,iar minusuri : cel putin unele produse au termen lung de livrare si lipsa comunicari din partea lor a updateturilor si a detallilor despre livrare .
Eu o sa mai comand la ei jocuri lansate cu oferte bune dar pt precomenzi day one am o retinere.