Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
Lol. Profil de moderator pe site dedicat jocurilor, cicā. Intre timp, de Warcraft au aflat pana si copiii in scutece.

Acum cred ca e evident ce-l recomanda pe razvanrazy pentru job. Vocea si talentul.
Stai putin ca nu inteleg tonul si se pare ca nici tu nu intelegi ce zic si o dai in atac la persoana ceea ce nu este ok conform regulamentului...

Trecand peste faptul ca am jucat la vremea lor toate Warcraft pana in World of Warcraft (inclusiv) pentru ca in tinerete, nu aveai de unde alege, erau cateva jocuri pe care le jucai fie ca-ti placeau, fie ca nu, nu are nicio importanta ce joc eu si de ce am auzit eu pana acum si in mod clar nu are nicio treaba lucru asta cu faptul ca sunt moderator aici.

Dupa cum ziceam, trecand peste asta, credeam ca e vorba de un alt Warcraft numit Reforge (credeam ca a fost vreun DLC de sine statator pe care l-am ratat), care a fost/va fi remasterizat acum. Nu am mai urmarit Blizzard de foarte multi ani (desi stiu ce lanseaza si ce au lansat in ultimii ani) pentru ca nu scot jocuri pe placul meu.

Dar again, nu are nicio importanta ce cunostiinte am eu cu privire la jocuri (ar fi culmea sa stiu absolut toate jocurile aparute vreodata) cu faptul ca sunt moderator

Si btw, fata mea de aproape 2 ani nu a aflat de Warcraft - stiu, surprinzator. Probabil o sa spui ca asa tata, asa copil, dar uite, nu a aflat nici de GTA sau The Last of Us, sau Sims, Lemmings samd.
In schimb stie de Mario, pentru ca am cateva jucarii cu el.