Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
Esti in uma cu stirile. Primele 3 ore au fost leak-uite deja intr-un video walkthrough + finalul. E dezastru total. Mai vorbim vineri sau sambata. Nici cei mai inraiti fani nu stiu ce-i asteapta. Imi place sa cumpar un produs caruia ii cunosc "interiorul", nu marfa stricata si parfumata cu deodorant.
Nu sunt in urma cu stirile, stiu de toate leak-urile inca de cand au aparut. Sunt dezamagit doar ca stiu o mare parte importanta din poveste dar nu sunt dezamagit de ce am vazut. Sexul si orientarile personajelor nu ma intereseaza absolut deloc si nu inteleg de ce ar strica experienta unui joc video pentru oricine, nu sunt nici eu un mare fan "politically correctness" si "social justice warriors" dar tot pot sa trec peste ce am vazut in joc in sensul asta. Sa mai adaug faptul ca mie chiar imi place cum story-ul a luat o directie mult mai dark.

In fine asta poate este doar parerea mea, sper doar ca parerea ta sa fie chiar a ta si nu influentata de tot ce ai vazut pe internet in ultimul timp "la gramada".