Quote Originally Posted by Srachi View Post
Deci pana la urmă cum e cum e cu grafica? Cu câteva postări in urma citeam cum ca scena cu caii care trec prin apa aia curgătoare nu e ca si ce am văzut prezentat inainte de lansare. Ati observat cumva alte modificari/downgrade la grafică?
In scena initiala nu au facut valuri, dar in alta parte face. Chiar am verificat in detaliu in fiecare balta/rau si e totul ok. Inclusiv gheata subtire se sparge sub copitele cailor (sau chiar cand mergi cu personajul). Dpdv grafic nu are niciun downgrade, cel putin din ce am vazut pana acum si arata foarte bine in game, inclusiv pe base PS4, merge foarte bine (efectiv nu am sesizat niciun frame drop deranjant), iar in cinematics in game pot spune ca arata senzational, mult peste Uncharted 4, oamenii fiind facuti foarte bine, muschii fetei se misca corect, inclusiv cand saruta, cand se stramba, cand vorbesc, se sperie, samd.

Am 4ish ore in joc pana acum si singuru lucru pe care l-am gasit deranjant la el a fost faptul ca intr-o singura zona, am gasit un smoc de iarba care nu atingea pamantul (ridicat cam 3-5cm). In rest, efectiv nu am ce sa-i reprosez din niciun punct de vedere

Ah si am o chestie ciudata pe care o patesc doar la castile pe fir (din controller), la anumite intervale, sau actiuni, imi face mici pauze de sundet, dar nu inteleg de ce. Pe TV si soundbar nu exista aceste pauze zi ma gandesc ca poate e de la controller sau de la faptul ca am castile in controller
Nu e chiar asa deranjant, dar sesizabil.

LE: also, eu am pos spoiler tag postarii lui KurtKnispel , dar am uitat sa modific si postarea lui Xander Ro My bad