Mbun. Am terminat si eu jocul si e posibil sa urmeze un review pe aici, dar astept sa mai rumeg putin informatia.

Nu vreau sa zic decat atat - cine a dat cu piciorul jocului pentru leaks-urile aparute inaintea lansarii (care nici nu sunt corecte in totalitate si se axeaza prea mult pe ce nu conteaza), desi primul le-a placut, face o mare greseala.

Din punctul meu de vedere, jocul asta, impreuna cu RDR2 sunt jocurile reprezentative generatiei actuale.

M-am uitat de curiozitate pe thread-ul celalalt si ma amuza teribil comentariile anumitor persoane, mega homofobe si inguste la minte si care nu pot diferentia un joc cu o poveste indrazneata si originala, de realitate

Cred ca ar trebui sa scoata cineva niste jocuri cu barbati musculosi si multe arme (un fel de Expendables) ca sa-i satisfaca si pe ei

Quote Originally Posted by Lazarica View Post
Nu am crezut ca o sa dau Platina unui joc al celor de la NG in 4 zile, mai ales unui joc ca TLOU 2
Ai reusit asta intr-un singur run? Sau ai luat-o de la capat dupa aia ca sa faci ultimile lucruri ramase?
Te intreb pentru ca nici eu nu am reusit si stiu ca si ND au zis ca nu ai destule resurse pe parcursului primului run, ca sa-ti upgradezi totul la maxim.