Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
Eu nu sunt troll, nu am jucat jocul. Dar chestia cu transgenderi si draci ce am citit pe aici imi repugna pentru ca nu mai suport asa ceva, macar jocurile sa ramana “clean” de “politically correct”.
Eu asta-ti spun - Abby NU este transgender, iar cei care spun asta bazandu-se doar pe leaks pre lansare si se feresc de joc din motivul asta, sunt oameni care pierd o bijuterie de joc.

@PoisonRemedy eu sunt mai prost de fel si nu-mi dau seama cand cineva face trolling Daca observi asta, da-i, te rog, report si o sa zboare de aici. Daca o fac eu de capul meu, se numeste abuz (asa cum reproseaza x si y)

Also, normal ca puteau face o poveste normala, o continuare a la Uncharted, in care sa schimbe doar setting-u si sa ramanem cu aceleasi personaje. Dar nu au facut-o.
In schimb au facut o poveste (de fapt 2) credibila, cu personaje foarte bine conturate, astfel ca pana la urma realizezi ca poate baietii buni nu sunt aia care credeai tu initial. Iar pentru asta-ti trebe tupeu, ca sa poti lua o poveste atat de iubita de atat de multi oameni si sa o faci asa cum vrei tu, cum simti tu ca ar trebui sa se desfasoare si sa aibe si impact. Si din punctul meu de vedere au reusit.

Sa fim seriosi:

Also, eu sunt mai ciudat de fel, imi plac filmele care nu au happy end, care sunt mai "****ed up", cu relatii ciudate (Candy, Closer, poate chiar si Vicky Christina Barcelona) asa ca pentru mine a fost un punct in plus abordarea lor.

Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
Din punctul meu de vedere, Razvan, in momentul in care-mi prezinti personaje cu o alta orientare decat cea considerata “naturala” decat marea majoritate, inseamna ca in subconstient vrei sa-mi inoculezi ideea de normalitate. Din punctul meu de vedere, asa ceva nu prezinta normalitatea.
De fapt chiar asta este normalitatea. Am prietene bune care sunt bi sau gay de 10+ ani, cunosc si baieti asa si nu ma afecteaza in vreun fel pe mine sau viata mea. Asta este normalitatea, asta este lumea in care traim.

In schimb da, daca, sa zicem, se face un film dupa o carte, iar in carte toate personajele sunt albe, iar in film sunt multe persoane de culoare iar personaje principale sunt schimbate din barbat in femeie, atunci este o problema. Dar nu este cazul aici.