M-am uitat pe canalul lui Selly sa aflu cum a facut el avere de 1 milion de euro de tot l-au tot aratat la stiri

1. a inceput de la 10 ani, cu 10 lucruri despre el, intr-o filmare facuta cu camera
2. a postat cateva clipuri in care se juca Minecraft
3. s-a jucat Outlast
4. a inceput sa posteze clipuri cu titluri CLICKBAIT de tip "cum e sa fii cocalar?", "de ce mergem la scoala?", "30 de tipuri de profesori", "10 lucruri de facut daca vine apocalipsa", "cum e sa fii popular", "**** scoala", "cum devii satanist?". Evident ca nu vine cu nimic informativ (nu i-am accesat niciunul, dar imi dau seama), dar baga titluri socante ca sa acceseze toti prostii si curiosii.
5. cand avea 13 ani, a inceput sa-i vina banii si sa bage clipuri cu provocari, clipuri in care vorbeste cu Siri, sesiuni Q&A la caterinca, citit comentarii, clipuri cu gagica
6. pe la 14-15 ani s-a apucat sa se joace Pokemon GO , ba clipuri clickbait de tip "sunt impuscat", "cum am facut o profa sa planga", "bataie in comentarii", ba a inceput sa devina auzit prin televiziune pe la Antena 3 la Mircea Badea si la Digi24
7. Pe urma a inceput sa aiba invitati ca BRomania, ba a postat in clip unde este mentionat de Capatos, mai un clip clickbait despre "cum a fost PRIMA OARA?" , ba ca "si-a facut tatuaj" , ori s-a filmat la un concert cu Carla's Dream
8. pe la 16 ani a tot postat clipuri cu gagica'sa - despre "cum era sa se arunce de la etaj", "m-a inselat", "cum ne-am cunoscut", "m-a iertat".
Si a facut primul clip muzical si s-a filmat cand manca mancare de caini legat la ochi, inca un clip muzical cu doua gagici, a cantat pe scena cu 5GANG, pe urma inca un clip muzical, ba un clip cu titlul "M-AM ANGAJAT..." , apoi "NE-AM DESPARTIT", "M-A INSELAT CU CEL MAI BUN PRIETEN"
9. la 17 ani s-a certat si s-a impacat cu Capatos, s-a intalnit cu Dorian Popa, Smiley, Antonia.
10. la 18 ani si-a luat Mercedes, l-a tamponat , i-a fost vandalizat, l-a vandut, si-a luat Dacie tunata cu care a venit sa sustina BAC-ul

Si asa a facut Selly 1 milion de euro avere, cu 2 milioane de urmaritori.