Si eu as dori 60 FPS in jocul asta (si in altele). Va fi posibil cu PS5? Nu stiu. Nu e ca si cum ai da de un buton si unlock.the framerate. Banuiesc ca e mult mai multa munca de atat. Va depinde de developer.

In alta ordine de idei, am ajuns la patrulele cu caini. Si doamne ce enervanti sunt cainii astia. Cum iti prind mirosul, cum sunt pe urmele tale. Tb sa pui distanta tot timpul fata de ei. Unii pe net nu voiau sa omoare animale. Eu sunt invers Abia astept sa scap de ei.

Preferam sistemul de ochire cu arcul din primul joc, cu bolta. Sistemul din jocul asta e asemanator cu Tomb Raider (se strange tinta cu cat tensionezi arcul).

Cred ca sunt de acord in general cu reviewul ACG. Mai ramane sa vad daca povestea drags on. Ca am citit si in alte parti ca putea sa mai taie din umplutura, ca se intinde jocul si devine boring din cauza asta.

@eagle eye , ai sistemul de hint (L3). Pe mine tot timpul ma bate la cap daca puric zona ptr resources si collectible. Apoi mai e si setare in plus in optiuni sa te ghideze prin sageti (sau ceva asem, nu il folosesc).