Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Nu am spus ca nu-i diferenta intre cele 2 moduri, am zis doar ca la comparatia directa de la DF, se vede clar ca este absolut identic, desi probabil texturile sunt la o rezolutie mai mare (1440p poate, nu stiu), dar tot arata ca naiba, intinse si fara tesselation/geometrie pe jos, deci totul pare plat.
Conform DF, GoT ruleaza in 1800p cu checkerboard la 4K pe Pro in resolution mode. Eu zic ca e ceva diferenta fata de 1080p.
Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
Faceti-va conturi romanesti sau daca nu vreti (asta pot sa inteleg si e normal intrucat SONY nu permite migrarea contului pe alta tara) sa renuntati la legacy-ul pe care il aveti deja pe conturile primare, macar sfatuiti pe cei care sunt la inceput de drum sa faca ',' conturi PSN de Romania ca sunt convins ca suntem mult, mult, mult mai multi.

https://gamstat.com/playstation/

Nu stam foarte rau dar sunt 300% convins ca suntem mult mai multi.
Da, din pacate, imi pare rau ca nu am trecut complet pe RO cand s-a lansat la noi. Eu imi facusem pe US main account, cand s-a lansat PS4 si am prea multe jocuri stranse de la PS Plus si trofee. Chiar ma gandeam sa fac mutarea pe RO odata cu PS5, dar putin probabil. In EU mai merge sa schimbi cat de cat de pe o tara pe alta, dar tot am vazut ca nu iti pastreaza toate achizitiile.
In rest, da, pe toti prietenii care si-au luat PS4 i-am pus sa isi faca cont pe RO dupa.