Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Dar poate ca atat poti tu...
aaaaaaahhh... pai ce facem boss? acum cateva luni cand erau tot felul de experti pe aici care incercau sa ne explice pe topicul asta de ce super mega alfa suprema consola de la Xbox e mai puternica, mai aratoasa si mai buna din toate punctele de vedere decat 'junghiul' asta de PS5 nu o dadeau in altele? atunci era frumos nu? acum daca spun adevarul fac atacuri gratuite si arunc cu fecale interesant, de parca a devenit Xbox peste noapte agentie de turism si nu mai vand console, nu mai fac conferinte si nu mai prezinta jocuri.

poate ca atat pot eu... dar m-ai intrebat si ti-am raspuns. doar pt ca nu ti-a cazut bine raspunsul dat nu e un motiv suficient de bun sa ma jignesti pt ca pana la urma nu am facut nimic altceva decat sa-mi spun punctul de vedere, la fel cum fac si ceilalti... ca nu e pe placul tau sau a altora e partea a 2-a. iar eu cred si probabil multi altii ca si o conferinta mediocra de la PlayStation cum a fost asta bate la funduletul gol cea mai tare, cea mai asteptata si cea mai hyped prezentare de la Xbox.

Because Sony fanboys and reasons