Pai vezi ca nu e chiar asa...boss...

Eu am intrebat sincer, fara atac la persoana sau la consola sau la bunica sau purcel, ce anume iti place la joc si dupa aia ti-am spus parerea mea. Care se intampla sa fie complet opusa, negativa, nasoala, verde cu picatele fata de parerea ta.

Iar tu cum ai raspuns? Ca PS e mai bun ca Xbox? Ca ce jocuri a avut PS si ce jocuri a avut Xbox?
Pai asta-i raspuns...boss? (dispretuiesc din tot sufletul oamenii care se adreseaza cu boss)
Dar eu tot nu am inteles ce anume iti place la joc, pentru ca tot ce ai facut in postarea aia a fost sa ma ataci pe mine si Xbox-ul. De parca e Xbox-u lu tata si-mi pasa

In momentul in care ziceam (si-mi mentin parerea si nu doar eu, ci toata industria) ca Xbox Series X e mai puternica dpdv hardware decat PS5, era o discutie despre lucru asta. Nu am venit eu intr-o discutie despre Bugsnax si am spus ca Xbox Series X e mai buna decat jocul ala. Asta e doar stupid.

Din punctul meu de vedere, State of Play asta a fost bun din cu totu alte motive decat Godfall, dar dpdv al calitatii conferintei overall, a fost cel mult decenta, au aratat ce au zis ca vor arata si atat - dar calitatea jocurilor lasa de dorit + faptul ca nu au aratat exclusive, astfel ca jocurile astea vor arata si merge la fel de urat si pe Xbox - pentru ca atat pot developerii.

Si again, nu te poti abtine si tot nu inteleg de ce
Quote Originally Posted by Cyberpunk77 View Post
iar eu cred si probabil multi altii ca si o conferinta mediocra de la PlayStation cum a fost asta bate la funduletul gol cea mai tare, cea mai asteptata si cea mai hyped prezentare de la Xbox.
Pentru ca nu este vorba de cine bate pe cine la fund si cu ce (in niciun caz conferinta asta sau orice conferinta care are in componenta bugsnax), ci e vorba de ce anume ne-a placut si de ce.
Despre asta era vorba - you know...comunicare

Dar da, ai dreptate - raspunsul asta este 100% tipic al unui Sony fanboy:
Quote Originally Posted by Cyberpunk77 View Post
Because Sony fanboys and reasons