Eu nu inteleg totusi o chestie. Poate ca in mintea mea termenul asta are un alt inteles sau poate chiar este folosit gresit - o persoana toxica nu este aia care isi spune parerea negativa dupa ce a jucat ceva. O persoana toxica este aia care isi spune parerea negativa fara sa joace acel ceva - cel mai bun exemplu este situatia TLOU2 de la leaks incoace - oamenii aia (multi, se stiu ei care, Dant3 included dar care a fost mai deschis la minte si totusi l-a incercat - si as fi apreciat un review de la el si cu nota 3, cat timp stiam ca i-a dat o sansa dar nu era de el) au fost toxici si incercau in "intelepciunea" lor sa strice experienta tuturor, prin simplu fapt ca lor nu le convenea directia in care a luat-o jocul/povestea din ce citisera ei. Si alte persoane care fac asta dupa ce au "jucat" jocul pe youtube. Asta este un comportament toxic - sa vrei sa faci rau si altora, sa vrei sa-i faci pe altii sa nu mai joace jocul respectiv si sa te apuci sa dai note de 0 pentru ca te simti tradat de producatori.

Nu este toxica o discutie in contradictoriu, cat timp este pertinenta si fiecare aduce argumente. Let's agree to disagree si totul este ok. Nu trebuie sa ne suparam, sa ne injuram sau si mai rau - la urma urmei discutam cu totii despre o pasiune comuna.

Si again, nu am spus nicio secunda ca este un joc prost.

Cat de grafica, fiecare vede altceva - daca este super colorat si are multa vegetatie nu inseamna ca este 10/10. Daca vrei sa vezi la ce ma refer cand zic de grafica de PS3, pot face zeci de poze, dar sigur nu intereseaza pe nimeni asta - cum nu a interesat nici de video (si da, complet de acord - daca mi se intampla mie asta e, merg mai departe si gata - daca cand se intampla anumite lucruri de 3-5-10-20 de ori, atunci deja este o problema deranjanta).
Again - daca ignoram ceva nu inseamna ca nu exista.

@eagle-eye - am evitat sute de patrule deja in joc si deja a devenit obositor sa fac si asta Partea buna e ca fast travel dureaza atat de putin incat il folosesc in jocul asta cat nu am folosit in ultimile 20-30 de jocuri la un loc
Dar da, ai dreptate - de la primul cadru, cand s-a trezit Jin de pe patul ala de paie si am vazut textura aia mega intinsa si low res am zis ca ceva nu este in regula - and i was right - nu este nit pick, dar oriunde ma uit, rar mi se intampla sa nu fiu deranjat de ceva.
Si sunt atat de multe decizii artistice proaste in jocul asta care contrasteaza...