Chill guys, ca nu vine Messiah, ci doar o consola la care fac oamenii preorder fara sa stie macar cat va costa... E mai rau decat la Apple. E ca si cand te-ai aseza la cozile alea vestite, dar fara sa stii ce draci o sa cumperi sau daca o sa ai bani suficienti in buzunar.
Quote Originally Posted by Dant3 View Post
Vin cu un zvon de la noi. Deci luați cu un pic de sare cum se spune, PS5 se lansează pe 13 noiembrie anul curent
Tu mie sa-mi vii cu un singur zvon/stire/senzational/incredibil/exclusivitate/100% real: nu va iesi doar varianta alba din start. Daca nu, nu te mai fac pionier!

Nu mai vorbiti asa frumos despre "tarile civilizate", pentru ca eu am prins lansarea PS4 in Germania. Stiti cum se dadeau la MediaMarkt? La tombola, FFS. Adica trageai bilet, si daca aveai noroc iti castigai dreptul de a cumpara (am mai patit asa si la lansarea unui iPhone). Asta pt. ca aveau stocuri mai mici decat s-au asteptat. Also, tot din tara civilizata Germanica, am avut preorder la PS4 Pro de nu stiu cate luni (m-a mancat pe mine in fund sa fac preorder pe Amazon Germania in loc de Amazon.co.uk), si mi-a venit mesaj sec ca nu mi se poate onora comanda. A fost singura mea precomanda neonorata de Amazon. So, i guess... sh#t happens si la case mai mari.

P.S. Si nu, eu nu m-as inscrie niciodata la preorder pentru un produs al carui pret nu-l stiu. Chiar daca n-as avea in final nimic de pierdut... Pana mea, ce-i aici, indiegogo pentru nababi?