Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
Super ! thanks pt pont ! am mers pe varianta asta : Emag + C&A pt ca livreaza si in Easybox . Poate va ajuta mai mult .
De curiozitate, ti-a venit comanda?
Eu am dat comanda de la ei de pe site (bine ca nu am platit in avans) marti, pe 15. Am fost sunat miercuri, pe 16 si mi s-a comunicat faptul ca ei vor trimite comanda luni, pe 21 catre mine (nu stiu de ce atatea zile) si ca va ajunge miercuri, pe 23 (adica azi) iar azi in contul meu de pe site nu s-a modificat nimic (status comanda - In asteptare), iar la telefon cand ii sun, imi inchid telefonul, nici macar nu lasa sa sune pana se inchide singur

LE: am reusit intr-un final sa dau de ei la telefon (al 10lea telefon cred, pe care nu l-au mai respis si mi-a raspuns o duduie in scarba) si mi-a zis ca intr-adevar, a fost o intarziere de la furnizor si ca vineri cel tarziu le vine lor si miercurea viitoare, cam pe 30 Septembrie, ar trebui sa-l primesc si eu
Norocul meu ca nu ma intereseaza absolut deloc jocul iar aceasta comanda a fost data strict pentru a verifica magazinul, mai ales la ce reclama agresiva isi face pe diverse grupuri de fb si ce comentarii cretine are acel patron al lor pe fb.
La banii astia, poa sa vina si la anu in vara, ca nu ma intereseaza, dar ceva cu precomanda sau la pret full nu voi lua niciodata de la ei.