Eu cred ca cel mai corect este ca cei care nu cred ca exista acel stoc oficial din care retailerii incearca sa impace pe toata lumea, sa nu precomande si sa se bazeze ca-l iau day 1 sau intr-unu din viitoarele valuri de stoc.
E ca la covid. Nu crezi? Iesi fara masca, du-te prin spitale. Go wild.

Si sa-i lasati pe cei care chiar isi doresc si inteleg gravitatea si stocul foarte mic din toata lumea sa se bucure ca au prins sau sa spere ca vor prinde la lansare.

Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
Cum e posibil ca tu emag firma din Romania sa lasi acolo 5 zile si sa nu ceri si pentru ai tai... ba 2 console sa ceri macar dar macar sa vad ca iti pasa...
Cui vrei sa ceara? Crezi ca ei nu incearca sa obtina pe cai neoficiale? Dar de unde stocuri daca totul este epuizat peste tot? Daca nu sunt destule alocari?

Voi nu realizati ca sunt un numar finit de fabrici capabile sa construiasca si asambleze asa ceva? Si ca la fabricile alea merg toti? Si ca fabricile alea au lucrat, probabil, cateva luni in 50% sau sub 50% din oameni? De unde sa fie mai multe bucati? Pentru cine? Pentru Romania? Ce suntem noi pe harta lumii?