Cateva pareri, relativ la cald.

Mbappe este cheat code. Nu am dat de el in online inca, dar daca jocul ala de la inceput dintre PSG si Liverpool este un exemplu, e destul de clar. Pace cat curpinde, sta aproape mereu perfect la limita offside ului, face niste demarcari excelente, trece prin aparari ca prin branza. Nici nu vreau sa stiu cum e cu el adversar in UT. Poster boyul trebuia sa fie special.

Te aperi mult mai greu acum, mi se pare ca paceul iar este la putere si asta se simte mult mai bine acum cand EA a taiat la acest stat de la multi jucatori.

Centrarile parca sunt ceva mai utile fata de ultimii ani cand nu intra nimic aproape niciodata. Oricum, nici nu prea joc cu centrari, preferand un joc de pase mai elaborat, dar e bine de stiut.

Am intrat in UT ca imi dadusera niste bonusuri pentru precomanda si am constatat cu stupoare ca nu mai am Founders Club. Aveam Est 2013 de cand incepusem UT mai serios, dar aparent, daca nu am mai jucat in ultimii ani, s-a dus. Est Oct 2020. Aia e.

Mbappe loan, baby (cred) Cantona loan si un Haaland loan. In rest, prafuri, ceea ce era de asteptat. Multe obiective, sa te tina engaged, de cativa ani sunt astea si pot sa apreciez acest lucru, la PES nu aveai ce sa faci efectiv, era meniul gol, jucai doar meciuri sa joci, o data pe saptamana cu vreun meci special si atat. Macar astia de la EA stiu cum sa faca sa te tina acolo, cu ochii in el.

Au adaugat diferite customizari pe stadion, structuri, tifo, artificii, etc. Dragut.

Nu stiu cat o sa stau prin UT, am vazut ca sunt si obiective de co-op, poate facem niste boosting

Other than that, nu am ajuns inca sa il urasc, sunt inca in luna de miere. O sa treaca repede, dar e ok, sunt pregatit si exista intotdeauna couch co-op cu prietenii, cel mai ok mod de a juca jocul fara a face crize cand zeii nu tin cu tine.