Quote Originally Posted by Cristy View Post
Partea lucioasa strica tot feng shuiu', arata frumos pana isi ia primele amprente si/sau se umple de praf... Sper sa gasim ceva abtibild mat sa putem acoperi.
Nu m-ar mira ca intr-un an sa iasa PS5 revizie noua, cu partea aia mata, cum au facut si cu PS4, care era lucios in stanga.

Offtopic, l-am blocat pe unde am putut pe Dan Cadar, si dau si aici de el. Omul ala si-a facut veacul pe la TVR, unde l-a bagat mamica, si a supt ani de zile din bani publici. Mai bine ramanea acolo. Also, recomand sa va feriti si de Buhnici si sclavetele lui, Marian.
De Victor Dima nu stiu mare lucru, dar ma amuza cat de mult pupa moastele Sony si ridica in slavi orice pomana primeste de la ei, si o zic din postura de fanboy Sony.

Sunt foarte dezamagit de directia Digital Foundry, care nici pana acum nu au facut unboxing-ul.
Ii urmaresc de la inceput si am vazut cum s-au schimbat radical, nu mai au nicio urma de impartialitate, sunt XSX all the way.
A zis Richard intr-un video de acum 1-2 saptamani ca nici pana acum nu au PS5 in redactie, se vedea lehamitea pe fata lui.
Also, au facut acum 2 zile o analiza pe gameplay Spider-Man Miles Morales unde iarasi am sesizat lipsa de interes a lui Alex Battaglia. ("Marvel's Miles...yeah, whatever it's called")

Ma indoiesc ca Sony nu au dorit sa bage bani in DF, mai degraba cred ca au semnat un contract baban cu Microsoft, cu ceva clauze.
Sa nu uitam ca au facut XSX teardown la sediul Microsoft, inca din martie.