Inafara de parte cu ramai la Xbox, nu a fost nimic la misto la adresa ta.

Ideea este ca nu trebuie sa aveti asemenea pretentii de la Wifi. Niciodata nu a fost ceva fiabil tocmai din simplul motiv ca sunt atat de multi factori care influenteaza calitatea conexiunii Wifi. Incepand de la driverele de la emitator, driverele de pe receptor, calitatea la care se comunica intre emitator si receptor... etc.

De aceea insist atat de mult pe ideea ca pentru lucruri serioase si teste serioase, wifi-ul nu este un lucru de luat in seama, never was.

Dar na, in fond si la urma urmei ai dreptate si tu, ai tinut-o jumai cu Wifi si eu am luat-o la general, poate am exagerat si eu. Cert este ca marketingul este marketing si niciodata nu vom avea parte 100% de ce scrie pe ambalaj, garantat.

La tine poate fi o problema locala de incompatibilitate. Ai alt produs cu AX pe care sa testezi? Poate problema nu este nici macar de la PS5, poate este o implementare defectuoasa a AX-ului in router. Inca este un standard nou pe piata, va mai dura ceva pana sa ajunga la maturitate.

LE: “nu stiu de ce pe nimeni nu deranjeaza” - eu am mai spus-o, daca-mi ofera 1080p60 fps, no jetplane, pentru mine este best buy. De ce? Pentru ca o placa video medie costa peste pretul consolei, eu asa vad lucrurile. Sunt realist.

Sent from my iPhone using Tapatalk