Putin off topic si discutat strict ddespre SkillUp, pentru ca jocul nu ma atrage si cu siguranta nu-l voi juca vreodata.

Am observat ca omu "sufera" de o chestie, de care am vazut ca "sufera" foarte multi reviewersi inclusiv de la noi. Obisnuinta de a primi totul gratis si obligativitatea asta de a face review pentru chestii care e clar ca nu le plac = un review facut in scarba doar pentru ca trebuia, ce nu doar ca nu reprezinta calitatea jocului, dar il pune intr-o lumina proasta doar pentru ca nu este genul lui sau nu avea el chef de jocul respectiv in momentul acela.
Pot intelege ca primesti 1-2 review codes pt niste jocuri care nu-ti plac, sau poate unu-ti place si unu nu, dar nah...esti obligat sa faci oricum. Si atunci pleci din start cu o premiza proasta. Unele persoane fac review dupa 8h de joaca, altele dupa 100 in care s-au chinuit - efectiv au tras de ei ca sa faca orele respective, desi e clar ca nu este de ei.
El la unele reviews din ultima vreme, pare ca le-a facut strict din obligatie si parca a cautat nod in papura pentru ca probabil avea chef sa joace Cyberpunk sau mai stiu eu ce.
Stiu si eu cum e. Daca astept un joc, pot sa am 1000 alte jocuri, super bune, pe care nu le-am jucat si nu se vor ridica la calitatea lor, pentru ca nu am chef de ele.

Desigur ca toate parerile sunt super subiective si poate anumiti oameni chiar se distreaza cu jocurile respective (gen eu in Division 1&2, sau altii in Avengers).
D-aia e recomandat ca daca sunteti indecis cu privire la achizitia unui joc, sa vedeti 3-5 reviews, faceti o medie si vedeti daca se incadreaza sau nu.